новини твого міста

Соціальна крамниця «Наша Хата» відчинила двері для стебничан

- Суспільство ФОТО 2100   0

На передодні Нового року відбулось офіційне відкриття та освячення першої у регіоні соціальної крамниці «Наша Хата», яку започаткувала спільнота безпритульних з однойменною назвою. У цьому закладі можна придбати речі побутового вжитку, одяг, посуд, біжутерію, все, що віддають для благодійних цілей мешканці Дрогобицького регіону.

Як зазначив голова спільноти Василь Голод, у крамничці встановлена поличка для центру «Дивовижні Долоні», де представлені вироби людей з особливими потребами БФ «Карітас».

Виручені кошти з продажу товару будуть використані на утримання спільноти, оплату комунальних послуг, медикаменти, а також для виготовлення документів членам спільноти.

«Пам’ятаймо, що Ісус Христос теж не мав пристановища і в результаті народився у бідній яскині. Здавалось, що пройшло багато часу від цієї події, але всі ці теми є актуальними. Ніхто не знає, що чекає завтра. Покладатись потрібно на Божий план. Слід допомагати всім, хто є біля тебе, бо в кожному з нас є Христос,» – зазначив о. Михайло Бучинський.

Також на відкритті був пристуній о. Богдан Лехович. Із дружньою підтримкою приїхали зі Львова представники аналогічної соціальної крамнички «Емаус – Оселя».

Придбавши в «Нашій Хаті» речі за невелику пожертву, можна допомогти безпритульним, які опинилися у важких життєвих обставинах. Крамничка знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. Грушевського, 1а.

За інформацією прес-служби БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =