новини твого міста

Спортсмен зі Стебника – серед переможців турніру «Королі рингу»

- Спорт ФОТО 1836   0

25 грудня Львівська обласна федерація хортингу (Президент Віталій Плеханов) зробила для всіх любителів і цінителів справжніх чоловічих видовищ яскраве свято спорту – в Трускавці в розважальному комплексі “Казанова” відбувся професійний турнір за правилами хортингу “Королі рингу”. Турнір продемонстрував, що українське національне бойове мистецтво хортинг здатне збирати не лише стадіони на змаганнях, а й професійних спортсменів на видовищних елітних турнірах.

Поєдинки за правилами хортингу тримали напругу в залі від першої до останньої хвилини турніру. У турнірі взяло участь вісім професійних бійців з Рівного, Львова, Клевані і Стебника. Бої проходили у двох вагових категоріях – до 70 та до 77 кілограм. На урочистому відкритті бійців та глядачів привітав Почесний президент Львівської обласної федерації хортингу, воїн АТО Микола Кобільник. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

А далі розпочалося справжнє свято української сили і честі. До речі, цього вечора звучала лише українська музика. Під українські пісні бійці виходили на ринг. Під українські пісні відбувалися показові виступи між боями. У ваговій категорії до 70 кг чемпіоном став наш земляк зі Стебника представник СК “Патріот” Юрій Микиташ, який два бої виграв нокаутами.

Спортсмен зі Стебника – серед переможців турніру «Королі рингу»

Спортсмен зі Стебника – серед переможців турніру «Королі рингу»

Спортсмен зі Стебника – серед переможців турніру «Королі рингу»

Фінал у вазі до 77 кг став найнапруженішим поєдинком – двобій тривав 13 хвилин, і переможцем став Руслан Гелешко з смт. Клевань біля Львова. А в перервах між боями на ринг виходили королеви рингу – краса і грація хортингу кандидати в майстри спорту Христина Зінов’єва та Анастасія Фаль і майстер спорту з хортингу Христина Піць. Вихованки Дрогобицького осередку хортингу тренера, керівника розділу Показовий виступ Дениса Іваницького демонстрували техніку хортингу в розділах Форма та Показовий виступ, роботу зі зброєю та блискуче володіння своїм тілом.

Львівська обласна федерація хортингу дякує за всебічне сприяння та допомогу меценатам свята – розважальному комплексу «Казанова» та Міжнародному благодійному фонду «Милосердя без кордонів».

Іра Циган

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?