новини твого міста

Правоохоронці викрили у Стебнику підпільну гуральню

- Кримінал ФОТО 3698   0

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області викрили та припинили діяльність «приватної» гуральні у місті Стебник, де продукували фальсифіковані алкогольні напої, - повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

Їх виробництво налагодив раніше судимий 40-річний мешканець Трускавця. Виготовлялася горілка кустарним способом в антисанітарних умовах і без дотримання необхідних технологій. Для надання продукції «товарного» вигляду використовувався відомий національний бренд. Крім того, фальсифікат оздоблювався підробленими марками акцизного збору однієї серії та за одним номером.

акцизні марки

Під час обшуку оперативники вилучили майже 200 пляшок готової до реалізації продукції, марки акцизного збору, корки та обладнання, яке використовувалось для розливу і упакування підробки. Взірці фальсифікату направлено на експертне дослідження.

фальсифікат

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Наразі триває слідство, встановлюються канали надходження сировини для фальсифікату та об'єкти, через які він збувався.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?