новини твого міста

У Дрогобичі обговорили питання добровільного об’єднання громад

- Влада ФОТО 1128   0

4 лютого міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів засідання міської комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Тарас Кучма наголосив, що навколо Дрогобича варто об'єднати навколишні села, які не мають власних соціально-культурних об'єктів. Таким способом можна укріпити власну соціально-культурну базу, а також мати підстави для залучення державних коштів до розвитку об'єднаної громади.

Засідання в Ратуші

Секретар міської ради Олег Хрущ запропонував передусім провести комплексні розрахунки, а вже на їхній підставі формувати модель об'єднання територіальних одиниць. Розробити таку таблицю для аналізу доручили Інституту міста.

Невизначеною залишається поки що перспектива Стебника. Міський голова Петро Старосольський вважає, що найкраще, коли б формат об'єднання командно спустили з верхів державної вертикалі. До цього ж Петро Старосольський додав, що Стебник поки що не має чіткого бачення у тому, чи залишатися окремою громадою, чи ставати під чиюcь парасолю у процесі об'єднання.

Обговорення проекту

Слушним було зауваження депутата міської ради, голови бюджетної комісії Романа Курчика про те, аби Стебник якомога швидше визначився зі своєю позицією.

Підсумував усі висловлені думки начальник відділу ведення реєстру виборців Богдан Николаїшин. З його слів, робоча група, створена відповідно до розпорядження міського голови, візьме на себе зобов'язання провести аналіз територіальних одиниць.

Нагадаємо, 6 червня 2015 року в Народному Домі міста калійників відбулись громадські слухання щодо адмінреформи в Україні. Абсолютна більшість присутніх у залі підтримала утворення Стебницької територіальної громади.

За матеріалами прес-служби ДМР

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?