новини твого міста

Зловмиснику, що підробляв у Стебнику горілку, оголошено про підозру

- Кримінал ФОТО 2065   0

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області, підозрюваний, 39-річний раніше судимий чоловік, організував у квартирі своєї співмешканки у Стебнику міні-цех, де кустарним способом підробляв горілку відомих українських виробників.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що фальсифіковану горілку зловмисник реалізовував невеликими партіями через мережі роздрібної торгівлі у містах Дрогобич та Стебник.

Під час санкціонованого обшуку, проведеного у приміщенні, де виготовлялась контрафактна горілка, правоохоронці виявили та вилучили: майже 250 пляшок фальсифікованої горілки; понад сто пляшок порожньої тари, підготовленої для розливу фальсифікату; близько двохсот акцизних марок з ознаками підробки; корки, дозатори, лійки, наклейки, шланги та інше обладнання, яке використовувалось для розливу та упакування фальсифікату.

фальсифікат

Взірці вилученої продукції були направлені на експертне дослідження, під час якого встановлено, що вилучена горілка фальсифікована, насправді є спиртоводневою сумішшю та не відповідає вимогам діючого державного стандарту. Щодо акцизних марок, наклеєних на пляшки з фальсифікатом, вони, як вказано у висновку експертів, теж є підробленими.

Зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використанні при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів) та ч.1 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України. Максимальне покарання, що загрожує підозрюваному – позбавлення волі на строк до семи років.

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області
за матеріалами УЗЕ у Львівській області

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?