новини твого міста

У Стебнику запрацював дитячий реабілітаційний центр

- Здоров'я 3352   0

Обласний центр соціальної реабілітації дітей з особливими потребами переїхав у нове приміщення в місті Стебнику. Відтепер діти матимуть належні умови для надання медичних послуг та проведення реабілітаційних заходів.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк, - інформує прес-служба ЛОДА.

"На сьогодні установа має можливість продовжити свою практичну діяльність в новому, облаштованому для реабілітації дітей приміщенні. Тут обладнано необхідні кабінети для більш якісної роботи, що дасть можливість забезпечити безперервні реабілітаційні послуги з одночасним перебуванням 50 дітей, - зазначив Василь Мартиняк. - Фахівці центру також проводять заняття з іпотерапії на кінноспортивній базі, а також з лікувальної фізкультури на базі водно-спортивного комплексу "Спортовець" у Трускавці".

Досі обласний центр соціальної реабілітації дітей з особливими потребами надавав послуги в орендованому приміщенні трускавецького санаторію "Джерело". За час функціонування центру соціальну реабілітацію з медичними послугами отримала 551 дитина з особливими потребами нашої області.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =