новини твого міста

Влада нехтує здоров'ям соціальних працівників та малозабезпечених стебничан

- Влада ВІДЕО 1722   1

Стебницькі можновладці змушують працівників місцевого відділу надання всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, Пенсійного фонду, працювати в нелюдських умовах. Такого висновку можна дійти, ознайомившись з умовами, в яких люди, ризикуючи здоров'ям, змушені виконувати свої службові обов'язки.

Внаслідок дірявої покрівлі, крізь яку після опадів вода потрапляє в приміщення, на стінах утворився грибок, випари якого вдихають працівники та відвідувачі.

Начальник відділу надання всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг Лілія Кулинич зверталась до міського голови Петра Старосольського з проханням про виділення коштів на ремонт даху будівлі. Сума, необхідна сума для смоління покрівлі, порівняно невелика: кілька десятків тисяч гривень. Адже йдеться про найцінніше - здоров'я працівників та малозабезпечених стебничан, які звертаються по допомогу.

Однак, нові місцеві керманичі проігнорували це прохання, вважаючи важливішим виділення 90 тис. грн. на ремонт будівлі мерії та 20 тис. - на придбання меблів для прикрашання своїх кабінетів...

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Микола - 12 березня 2016 13:16
Прийшов Старосольський і одразу почався грибок, кашель, та заріс архів бурянами... Поки був Пецюх та іже с німі все було добре, грибок нікому не мішав, стелі протікали правильно, мікробіологічні культури на папках функціонували в межах норми...... Цікаво чи то справді цим так "хтось" перейнявся чи то якась заказуха???
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?