новини твого міста

ГР «Народний контроль» спростував брехливі заяви Старосольського

- Влада 1878   4

Офіційне звернення фракції ГР "Народний контроль" в Стебницькій міській раді

Депутатська фракція Гродадський рух "Народний контроль" в Стебницькій міській раді категорично спростовує слова очільника міста пана Старосольського, що пролунали у відео-рубриці "Сто днів нового мера" (Новини Стебника. Випуск №009) щодо спільного написання чиновниками Міської ради та депутатами від ГР "Народний контроль" мікропроектів по впровадженню енергозберігаючих заходів, заміні вікон та дверей у загальноосвітніх школах та дошкільних закладах.

Заявляємо, що всі шість проектів, які подані на обласний конкурс мікропроектів та вже затверджені відповідною комісією й допущені до участі у конкурсі, повністю підготовлені стебницькими й дрогобицькими депутатами групи "Майбутнє Стебника", до якої входять стебницькі партійні осередки БПП "Солідарність" і ГР "Народний контроль". Жодної допомоги виконачих органів влади міста Стебника не було.

Натомість, Депутатська група "Майбутнє Стебника" дякує за підтримку обласному депутату, керівнику нашої групи Юрію Нестору та активістам Громадської організації "Воля громади. Стебник" за їх значний вклад у спільну справу. Ми закликаємо стебницьку виконавчу владу і, особливо, її керівника не заматись фальсифікацією даних та не вводити громаду міста в оману, не приписувати собі чужої праці, а самим чесно трудитись на користь рідного Стебника.

Андрій Руденко, керівник фракції ГР "Народний контроль",
яка входить до Депутатської групи "Майбутнє Стебника" в Стебницькій міській раді
Часопис "Воля громади"

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (4)
Микола - 15 березня 2016 18:17
Є така приказка, "Бачиш скалку в чужому оці, а у своєму не помічаєш колоди..." Вищезгадані особи з "народного контролю" краще би допомогли своему народному мерові з Славного міста Дрогобича! Погугліть про мера п.Кучму (народний-контроль) і полуда одразу впаде з оченят...
Я не прибічник Старосольского, але й противник: ...то він нічого не зробив- ганьба! а то ми написали- бачите які ми класні... ну що це за робота ??? як діти ч.слово. Треба ПРАЦЮВАТИ в команді і допомагати один одному!!!
пи.си. якщо взяти і порівняти можливості партійні і бюджетні мерів Дрогобича і Стебника то наш мер на його тлі просто Апостол!!!! (поки що... )
пи.пи.си. Добре що в Стебнику є такий незаангажований- інформ.майданчик як "Стебницькі вісті" (:(:(:
Антон - 15 березня 2016 21:55
На Фоні Кучми Пан Старасольський краще виглядає але що він може зробити з таким бютжетом і коли кожен тягне ковдру на себе ...Тут повинен кожен звітувати сам за себе що іін зробив як Депутат .P.S ви дорогі краяни почитайте хто Депутати в Дрогобичі час іде партії проекти різні а на Манеже все теже ...
Саша - 15 березня 2016 22:29
Мало що можна додати до такого розгорнутого (більше,ніж сама стаття))) коментаря, але
-сам пан Нестор підтвердив співпрацю Старосольського над проектами
-Дрогобицький мер в порівнянні з нашим таке саме [cens], різниця тільки в рості
-стебницькі "контрольори" тільки те й уміють, що поливати всіх лайном! Дев'ять [cens] сидить у міській раді, а за три місяці "галасування" хваляться проектами авторства однієї людини, та й то дрогобицький депутат
Анна - 17 березня 2016 21:44
та добре що зробили хоч щось...а влада мала б активістів та ініціативних людей навпаки підтримувати та гордитись їх заслугами, а не присвоювати собі чужу роботу. Бо у людей не буде стимулу більше. І наступного разу влада не зможе, а вони вже не захочуть. І буде місто і далі в тому місці, де і було до того.Але і самі мешканці теж винні, бо їм байдуже, хочуть все щоб зробили за них, а вони будуть лише критикувати тих, хто робить (не так робить, погано робить, нічого не робить і т.д.) Тому висновок - щоб ти не робив, будеш поганим. отак і живем, нажаль.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?