Mobile |
новини твого міста

«Стебнику» не вдалось поквитатись з «Добромилем»

- Спорт 793   0

У неділю, 24-го квітня, було проведено черговий 2-й тур першості Львівської області з футболу. Йдеться про підгрупу «B» Першої ліги, в якій виступає ФК «Стебник». У рамках туру команда з міста калійників провела виїзний матч проти ФК «Добромиль».

У п'ятому турі попереднього чемпіонату, який відбувся 24-го травня минулого року, стебничани поступились добромильцям - 1:4. Отож, ця виїзна поразка мала б стати для ФК «Стебник» додатковим стимулом у недільній грі.

Перший тайм завершився 0:1 на користь ФК «Добромиль». На 65-ій хвилині стебничанин Максим Філіпов встановив статус-кво у матчі. Однак, привезти хоча б 1-е очко з Добромиля футбольному колективу з міста калійників не вдалося. Під завісу матчу, на 89-ій хвилині, господарі ще раз вразили ворота суперника. Гості не змогли відквитати другий м'яч. Забракло часу, до того ж, граючи у меншості (Василя Галясовського через 2-у жовту картку вилучено на 90-ій хв.). Зустріч так і завершилась 1:2 на користь ФК «Добромиль».

Юнацький склад ФК «Стебник», "розписав мирову" зі своїми добромильськими однолітками - 1:1.

Як повідомлялося раніше, у першому турі, 17-го квітня, стебничани програли вдома СК «Східниця» з рахунком 0:2.