новини твого міста

Стебничани взяли участь у турнірі з кікбоксингу «Весна Тайфуну»

- Спорт ФОТО 1350   0

Аж дев'ятнадцять стебничан прийняли участь на цьогорічному турнірі з кікбоксингу "Весна Тайфуну", що відбувся минулих вихідних у Дрогобичі. У чотирьох розділах змагались спортсмени з Львівської, Закарпатської, Київської, Рівненської областей та Польщі.

Кікбоксери спортивного клубу "Патріот" теж були у призерах. У розділі "семі-контакт" Шимчишин Роман та Караман Вікторія посіли перші місця, Савчин Максим, Яцишин Ілля та Дмитрик Андрій зайняли другі місця.

У розділі "пойнт" Ціко Віталій став другим, а Садов'як Назар третім. У розділі "лайт-контакт" першими були Шимчишин Роман, Гуцало Олександр, Летнянчин Олег, Микиташ Юрій, Савчин Максим. Срібні нагороди здобули: Скольський Андрій, Яцишин Ілля, Дмитрик Андрій, Садов'як Назар, Фігура Ростислав. Треті місця у Хом'юка Павла, Миська Віталія, Кота Богдана.

У розділі "фул-контакт" Скольський Андрій та Дмитрик Андрій були першими, другі місця здобули Гуцало Олександр, Мисько Віталій, Микиташ Юрій, "бронза" у Гадяка Олега та Хом'юка Павла.

Всі спортсмени старались і прагнули здобути найвищі нагороди, але не всім вдалось! Головне - не опускати руки. Усе попереду. Не пропускаємо тренування, слухаємо наставників та батьків і золото не за горами!

Голова ГО "Спортивний клуб "Патріот" Олег Григоренко.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?