новини твого міста

Сесія СМР: зареєструвати бізнес чи майно тепер можна в стебницькій мерії

- Влада ВІДЕО 1223   0

21 квітня відбулась VII сесія Стебницької міської ради VII скликання. На пленарному засіданні розглядалось питання створення Центру надання адміністративних послуг та затвердження нової структури виконавчих органів Стебницької міської ради. Окрім відділу - ЦНАПу, оновленою структурою також передбачалася поява державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Згідно проекту рішення, яке виніс на розгляд міський голова Петро Старосольський, чисельність працівників мерії зростала б до 27-ми штатних одиниць (депутати до їх числа не входять, оскільки працюють на громадських засадах). Пізніше Петро Романович запропонував затвердити структуру у кількості 25 одиниць. Однак, переважна більшість присутніх на сесії представників депутатського корпусу висловилися проти "роздування" штату. Вони мотивували свою незгоду з ініціативами мера важливістю економії бюджетних коштів та можливістю об'єднання деяких посад. Також дехто з народних обранців аргументував свою позицію необхідністю виконання рішення міської ради, згідно з яким чисельність апарату мерії не повинна перевищувати 24 одиниці. Зокрема лунали пропозиції оптимізувати посади в керівництві міськради, чисельність яких у порівнянні з попередньою каденцією зросла на дві одиниці (з 3-ох до 5-ти).

Відтак, пропозиції керманича Стебника набрали лише 7 голосів (6 депутатів та сам міський голова), 10 депутатів утримались. Після цього заступник голови депутатської групи "Майбутнє Стебника" Андрій Руденко запропонував розглянути альтернативний проект рішення, згідно з яким чисельність працівників мерії становила б 24-и штатні одиниці. Після внесення незначних коректив ця пропозиція була підтримана одноголосно: за - 17, утримались - 0, проти - 0.

Створення ЦНАПу та введення в штат посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, дозволить стебничанам реєструвати бізнес чи нерухомість в органі місцевого самоврядування. Це стало можливим завдяки початку реформи з децентралізації влади, в основі якої лежить передача повноважень з центру на місця.

Нагадаємо, 31 березня у міській раді прийняли рішення про виділення 15 тис. грн на приватну газету, що висвітлюватиме роботу мерії.

Стебницькі Вісті, відео - канал CZC

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -