новини твого міста

З 1 травня у Стебнику зростуть ціни на водопостачання і водовідведення

- Господарство 1763   1

З 1 травня у Дрогобичі, Трускавці і Стебнику запроваджується новий тариф на водопостачання і водовідведення, - повідомляє IA ZIK.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила новий тариф на водопостачання та водовідведення для Дрогобича, Трускавця і Стебника. Всі цифри ґрунтуються на економічних затратних показниках 2015 року.

Тариф для Дрогобича (вода, стоки, ПДВ) становитиме 15,16 грн, для Трускавця 16,63 грн. Встановлено також оптову ціну води для Трускавця – 5,89 грн.

Звісно, тарифи високі для зубожілого населення, але соціальний захист для потребуючих у формі субсидій діятиме впродовж всього року. У Дрогобичі і Стебнику родинам, у яких дохід на кожного члена сім’ї не перевищує 1 930 гривень, встановлюватимуть засоби обліку води безкоштовно – за рахунок коштів міського бюджету.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Capitan Flint он же - 30 квітня 2016 22:09
Пад*и, коли ви вже перестаните знущатись над народом ? У Києві вода холодна 1куб =10,24гр. Керовники хр*нові , що ви тішите нас субсидіями ? В с*аку їх засуньте собі і вальцманам в столиці , с"уки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =