новини твого міста

Сесія СМР: 100% премії заступнику та пауза з видачею дозволів на "автономку"

- Влада 1718   1

У вівторок, 31 травня, відбулась чергова X сесія Стебницької міської ради VII скликання. На пленарному засіданні розглядались:

1. Бюджетні питання.
1.1. Про затвердження розпоряджень міського голови;
1.2. Про хід та результати виконання міського бюджету за 2015 рік;
1.3. Про хід та виконання міського бюджету за 1-й квартал 2016 року;
1.4. Про преміювання першого заступника міського голови.
2. Про включення в перелік об'єктів комунальної власності Стебницької міської ради, що підлягають приватизації у 2016 році.
3. Земельні питання.
3.1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою надання їх у власність;
3.2. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва з метою надання їх у власність;
3.3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення;
3.4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність;
3.5. Про поновлення (продовження) договору оренди земельної ділянки;
3.6. Про продаж у власність земельної ділянки;
3.7. Про відмову у затвердженні висновку про вартість експертної оцінки земельної ділянки.
4. Різне.

Сесія розпочалась з традиційної 30-тихвилинної "розминки", яка згідно з регламентом міськради передує розгляду питань порядку денного. На ній місцеві депутати мали можливість поставити головуючому на сесії - меру Стебника Петру Старосольському запитання. Деяких народних обранців цікавили причини зволікання з ремонтом доріг та дати початку їх проведення.

Так, депутат від Народного Руху Ярослав Пецюх поцікавився: "Петре Романовичу, мешканців по Грушевського, 12 хвилює: коли буде замовлено проект ремонту прибудинкового заїзду для асфальтування дороги біля їх будинку?" Міський голова переадресував це питання присутньому в залі першому заступнику Роману Корпану. Той пообіцяв замовити документацію протягом червня. Представник депутатського корпусу від Свободи Василь Кулинич звернувся з подібним запитом. "Коли ремонтуватимуть дорогу по вулиці Задвірна (мікрорайон Солець - ред.)?"- намагався дізнатись Василь Ігорович. Очільник Стебника запевнив, що незабаром там асфальтуватимуть дорожнє полотно.

Одним з найрезонансніших серед бюджетних питань було - про встановлення премії першому заступнику міського голови Роману Корпану в розмірі 100% посадового окладу. Роман Васильович згідно посадових обов'язків курує в мерії економіку та інвестиції. У зв'язку з цим один з депутатів задав перед голосуванням заступнику мера резонне запитання: які інвестиційні програми той підготував та на яку суму залучив інвестицій у Стебник? Однак, конкретики з вуст заступника голови не прозвучало. Втім, відсутність чіткої відповіді не завадила підлеглому Петра Старосольського отримати позитивний результат при голосуванні. "За" преміювання проголосували - 14 (13 депутатів і мер), "утримались" - 4. Для прийняття рішення необхідно не менше 14-ти голосів.

Наприкінці пленарного засідання прозвучала інформація про призупинення надання мешканцям багатоквартирних будинків дозволів на від'єднання від централізованого теплопостачання та встановлення автономного опалення. Так, Роман Корпан, який окрім виконання основних посадових обов'язків, тимчасово виконує функції заступника з ЖКГ та будівництва заявив, що відповідні дозволи швидше за все надаватимуться у разі згоди всіх мешканців будинку. Раніше для отримання дозвільних документів на встановлення "автономки" заявнику достатньо було надати письмову згоду сусідів - мешканців під'їзду. Тобто, відбувалось так зване від'єднання по стояках.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Микола - 5 червня 2016 11:13
.....прозвучала інформація про призупинення надання дозволів на від'єднання від централізованого теплопостачання....
Тепер на даний час нема сенсу відєднюватись, чисельне проходження адових кіл, дороговизна газу, не дешеве обладнання..... нівелює всі вигоди від АО. хтось скаже що є субсидії... Так, але ці субсидії ще можуть боком вилізти! так що....
пи.си. по ходу, т.мережа й надалі буде в шоколаді, ...ех, не ту країну назвали Гондурасом ):
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?