новини твого міста

Болехівці не хочуть об'єднання зі Стебником

- Влада ФОТО 1872   0

9 червня голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу зустріч із сільськими головами Стрийського напрямку з питань децентралізації, - повідомляє прес-служба Дрогобицької РДА.

Болехівці не хочуть об'єднання зі Стебником

В розмові взяли участь начальник організаційного відділу райдержадміністрації Любов Кішко, сільські голови Нижніх та Верхніх Гаїв, Болехівців, Почаєвич, Раневич, Михайлевич та Солонська. Йшлося про формування перспективного плану спроможної об'єднаної територіальної громади.

Сільські голови заявили, що остаточно не погоджуються на об'єднання з містами. Болехівський сільський голова Ірина Кіс наполягала на ОТГ з центром в Болехівцях. Проте в кінцевому результаті після тривалого обговорення сільські голови домовилися подавати до облдержадміністрації пропозицію щодо утворення Почаєвицької об'єднаної територіальної громади.

Нагадаємо, 31 травня питання децентралізації та проекту перспективного плану району розглядалося на сесії Дрогобицької районної ради. Тоді депутати не змогли дійти згоди щодо формату об'єднання та висловилися проти приєднання до міст регіону.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?