новини твого міста

В міській раді відбудуться громадські слухання щодо місцевих податків та автономного опалення

- Влада 896   0

У понеділок, 27-го червня, о 15:00 у приміщенні сесійної зали Стебницької міської ради відбудуться громадські слухання з наступних питань: 1) про місцеві податки та збори на 2017 рік; 2) про відключення від системи централізованого теплопостачання та оптимізація схеми теплопостачання м. Стебник, - інформує газета МедіаДрогобиччина.

Нагадаємо, 31-го травня під час чергової X сесії Стебницької міської ради прозвучала інформація про призупинення надання мешканцям багатоквартирних будинків дозволів на від'єднання від централізованого теплопостачання та встановлення автономного опалення. Так, заступник міського голови Роман Корпан заявив, що відповідні дозволи швидше за все надаватимуться у разі згоди всіх мешканців будинку.

Раніше для отримання дозвільних документів на встановлення "автономки" заявнику достатньо було надати письмову згоду сусідів - мешканців під'їзду. Тобто, відбувалось так зване від'єднання по стояках. Аналогічна процедура від'єднання від ЦО по стояках використовується в сусідньому Дрогобичі. В Трускавці з видачею дозволів на встановлення індивідуального опалення теж немає проблем.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?