новини твого міста

Чи "приємно" бути похованим "у хащах"?

- Суспільство 1408   0

Маленький Стебник має аж чотири цвинтарі. Деякі місця останнього спочинку мають доволі доглянутий вигляд, а деякі - наче кара за життя.

"Звісно, в такому стані кладовища перебувати не можуть, за ними треба нагляд",- кажуть в мерії. Наразі в міській раді зважують різні варіанти виходу з ситуації. Одна з них - заручитися допомогою та підтримкою громади і церкви. Адже не таємниця, що за поховання своїх рідних люди платять немалі кошти. Але куди вони йдуть і чому бодай частина не скеровується на облаштування цвинтаря - наразі питання. А як би там не було, за копання ями доводиться викладати орієнтовно 800 грн, за похорон - і до півтори тисячі!

"Є бачення, що можна було б створити комунальне підприємство, яке б надавало повний перелік послуг, пов'язаних з похованням. Як наслідок, підприємство мало б кошти на облаштування цвинтарів, косіння, обгородження і т. д. і т. п. Але вирішити це ми можемо лише спільно з церквами і громадою. Коли досягнемо консенсусу - тоді проблему буде вирішено", - наголошують в міській раді.

Так чи інакше, всі ми смертні. Цікаво, кому було б приємно бути похованим у хащах, де практично не коситься, де нема огорожі, бігають собаки, розлітається сміття? У Колпці громада зорганізувалась і спільно з церквою, зробили на цвинтарі належні умови. Чи прокинеться і візьметься до вирішення цього питання громада Стебника? Час покаже.

Газета Медіа Дрогобиччина

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =