новини твого міста

Cім'я зі Стебника постраждала у жахливій аварії в Іспанії

- Надзвичайні події ФОТО 5754   0

Голова Спілки українців у Португалії повідомив Експресу нові деталі автокатастрофи, що трапилась в Іспанії за участю української родини, котра їхала з Португалії до України.

"Українці зіткнулися з вантажівкою, але хто був винний, нам поки не відомо, - каже Павло Садоха. - Це сталося на національній дорозі А1 в Іспанії біля міста Бургуш, що розташований на відстані приблизно 1000 кілометрів від Лісабону. Зі столиці Португалії українська сім'я виїхала в Україну.

Ця родина родом з міста Стебника Львівської області".

За словами керівника Спілки, батьки загинули на місці події. А їхній син Роман Детинишин, якому 29 років, зараз у дуже важкому стані з численними переломами і пошкодженими легенями. Він - активний учасник Євромайдану у Португалії.

"Лікарі кажуть, що хлопець виживе, - каже далі пан Садоха. - Він, до речі, мав одружуватися цього місяця. Його сестра Уляна, якій 24 роки, отримала також численні ушкодження, але зараз при свідомості".

Спілка українців у Португалії повідомляє, що страхова компанія зараз вирішує низку проблемних питань, пов'язаних з автокатастрофою.

"Тіла батьків будуть відправлені в Португалію, - додає Павло Садоха. - А потім все залежатиме від рішення родини... Ми будемо старатися допомогти їм усім, чим можемо".

За словами керівника Спілки українців у Португалії цей трагічний випадок розкриває одну дуже широку проблему, з якою зіштовхнулись українці Португалії.

"Міжнародні авіалінії України скасували прямі рейси з Києва до Лісабону,  - пояснює він. - І це спонукає українців їздити до дому власним транспортом. 4 тисячі кілометрів - це дійсно велике навантаження. Люди виснажуються, бо всі спішать подолати цей шлях якомога швидше, щоб довше пробути в Україні".

Фото @diariodeburgos

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -