новини твого міста

Стебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крок

- Влада ФОТО 2299   2

Місцевий підприємець, депутат Стебницької міськради попереднього скликання Петро Бохняк цілодобово стоїть прикутий ланцюгом до рекламного щита (поблизу СШ №6), оголосивши голодування. Протест триває з п'ятниці, 12-го серпня.

У коментарі СВ Петро Григорович пояснив, що піти на такий відчайдушний крок його змусила політична розправа, вчинена проти нього місцевою владою. "У п'ятницю (12-го серпня - ред.) влада зрізала мій рекламний щит біля міської ради. Хотіли демонтувати і цей, біля якого я прикутий. Заявляють, що всі біг-борди, встановлені в місті є незаконними. Але прийняли рішення зрізати чомусь лише мої, які я надавав під час місцевих виборів двом кандидатам на посаду мера Стебника - опонентам міського голови Петра Старосольського. Сам балотувався кандидатом у депутати до Стебника, підтримуючи суперника теперішнього мера. Тепер, коли я прийшов до міського голови, щоб вияснити: чому влада так ставиться підприємців, які створюють робочі місця, наповнюють бюджет, Старосольський мені прямо зайвив: "Ми в тебе все заберемо", - поскаржився підприємець.

"Я плачу податок за користування земельними ділянками, на яких встановлені рекламні щити, гроші йдуть в міський бюджет, з якого мали б ремонтувати дороги, вуличне освітлення і т. д., маю чеки про оплату. І про це я сказав у міській раді, а у відповідь на мене накинулися з криком: "Ви навіщо платили гроші?", - вражено додав Петро Григорович.

Стебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крокСтебницька влада штовхнула підприємця на відчайдушний крок

Скани документів надані підприємцем

Подія з доведеним до відчаю підприємцем набула чималого розголосу і стала відомою за межами міста калйників. Резонанс навколо протесту змусив можновладців озвучити офіційну позицію з цього приводу. Так, в інтерв'ю одному з місцевих ЗМІ Стебницькі керманичі почали стверджувати буцімто не знають, що рекламні щити належать цьому підприємцеві.

Депутати СМР ініціюватимуть проведення позачергової сесії, на якій розглядатимуть утиски підприємців з боку місцевої виконавчої влади.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Андрій - 15 серпня 2016 02:52
Роздули з мухи слона. Чому бувший депутат будучи "при кориті" належними чином не оформив документи на розміщення рекламних конструкцій? Тепер коли прижали почав "голосити" на все місто? А податок з реклами також платив?
Саша - 17 серпня 2016 23:45
Ага, а ви придивіться, які у нього дозвола. То ж на встановлення автобусної зупинки з правом відкриття торгової точки. Але запобігущий Бохняк кіоск для торгівлі поставив, а зупинку і не починав облаштовувати. А біг-борди коли його, то хай заплатить оренду землі, як усі "недепутати", і навчиться діяти законно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =