новини твого міста

Відійшов у вічність учасник АТО

- Суспільство 3151   0

Учасник бойових дій в зоні АТО, житель с. Доброгостів Михайло Фарима помер 16-го серпня в відділенні реанімації Стебницької міської лікарні.

Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, до війни М. Фарима мав мирну сільськогосподарську професію. Був активним учасником Революції Гідності. Щира любов до своєї Вітчизни змусила взяти до рук зброю - у вересні 2014 року добровільно пішов захищати незалежність та цілісність України від агресора на її східних теренах.

Демобілізувався у вересні 2015 року і одразу ж розпочав активну громадську діяльність. З ініціативи Михайла Фарими була створена громадська організація учасників АТО "Вартові Прикарпаття", яку він очолив. Разом з бойовими побратимами п. Михайло дієво підтримував демобілізованих українських бійців та їхні сім'ї, брав участь у патріотичному вихованні молоді. Мав багато цікавих ідей та задумів, зокрема, для працевлаштування демобілізованих учасників АТО розпочав роботу зі створення охоронної фірми.

Втім, наслідки отриманої на війні контузії спричинили у червні цього року важку хворобу, яка призвела до смерті Героя.

У скорботі рідні п. Михайла, його вірні друзі, односельці, вся громада Дрогобиччини.

За попередньою iнформацiєю, похорон Героя Михайла Фарими вiдбудеться у четвер, 18 серпня, об 11:00 в с. Доброгостiв. Про це повідомила волонтер Ольга Мицак на своїй сторінці в Фейсбук.

Вічна пам'ять і слава українському воїну! Герої не вмирають!

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =