новини твого міста

Стебницький підприємець-протестувальник потрапив до лікарні

- Влада 2280   0

Стебницький підприємець Петро Бохняк, який впродовж п’яти днів був прикутий до власного бігборду, потрапив до лікарні. За попередніми даними, в чоловіка почався больовий приступ спровокований виразковою хворобою або запаленням підшлункової залози.

Стебницький підприємець-протестувальник потрапив до лікарні

Нагадаю, що підприємець почав протестувати ще в п’ятницю 12 серпня. Він прикував себе ланцюгом до власного бігборду, щоб стати на заваді його знесенню та оголосив голодування. Впродовж п’яти днів чоловік залишався прикутим, перебував на місці протесту вдень та вночі, відмовляючись при цьому від їжі. Однак добитись вирішення свого питання – розгляду виконавчим комітетом його заяви та узаконення бізнесу – досі не зумів, оскільки влада йти на поступки підприємцю не поспішає.

Сьогодні ж стало відомо про те, що Петра Бохняка забрала швидка допомога. В нього розпочався сильний приступ болю. Очевидно тривале фізичне та нервове виснаження і голодування спровокували в чоловіка загострення захворювань шлунково-кишкового тракту. Чи продовжуватиме чоловік свій протест надалі, після покращення стану здоров’я – поки невідомо.

Ніна ФЕДЬКО, Трускавець-онлайн

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =