новини твого міста

«Стебник» погасив «Зорю»

- Спорт 1271   0

У неділю, 21-го серпня, відбувся черговий дванадцятий тур другого кола обласного футбольного чемпіонату. ФК «Стебник», який виступає в підгрупі «B» Першої ліги, провів виїзний матч проти «Зорі» з Трускавця.

З перших хвилин поєдинку стало зрозуміло, що жоден з клубів не збирається поступатись і обидві команди налаштовані на перемогу. На початку гри господарі поля були більш активними і створювали більше моментів біля воріт стебничан, один з яких призвів до взяття воріт. Однак, гості не знітились і з подвійною силою взялись відігруватись. Футбольна злість ФК «Стебник» конвертувалась у два забиті м'ячі, що дозволило не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. «Зоря» не збиралась миритись з рахунком 1:2 і заграла агресивніше. Один з гольових моментів трускавчан трансформувався в гол. Проте, статус-кво не було збережено до кінця футбольної баталії. Кожна з команд, граючи у відкритий футбол, намагалась вирвати три очки. У цьому протистоянні більшу волю до перемоги продемонстрували стебничани, здолавши суперників - 2:3.

На жаль, юнаки не змогли повторити успіх дорослих колег у грі з трускавецькими ровесниками. Поступаючись по ходу поєдинку - 1:3, юнацький склад ФК «Стебник» відквитав два м'ячі і зрівняв рахунок. Втім, у безкомпромісній боротьбі більше пощастило господарям поля, які "вигризли" перемогу. Баталія завершилась з рахунком 4:3 на користь «Зорі».

У попередньому турі, 13-го серпня, команда з міста калійників поступилась вдома ФК «Добромиль» - 1:2. Юнацький склад ФК «Стебник» "розписав мирову" з добромильчанами - 3:3.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -