Mobile |
новини твого міста

«Стебник» vs «Карпати»: бойова нічия

- Спорт 532   0

У середу, 24-го серпня, відбувся черговий тринадцятий тур чемпіонату Львівщини з футболу. У його рамках ФК «Стебник» провів домашній матч проти команди «Карпати» з районного центру Турка. Поєдинок відбувся на місцевому стадіоні "Міський" за присутності близько трьохсот глядачів.

У попередній зустрічі шостого туру, яка відбулась 28-го травня на виїзді, стебничани декласували турківчан - 3:0.

Гравці «Карпат», пам'ятаючи болісний розгром, намагались реваншуватись. І гості були близькими до своєї мети: після другого влучного удару Романа Залоги (на 40-ій хв.), турківчани вели - 2:0. Однак господарі поля, усвідомлюючи відповідальність перед рідними вболівальниками вийшли на другу 45-ти хвилинку рішуче налаштованими. На 60-ій хв. команда з міста калійників відквитала один м'яч. За стебничан відзначився Іван Даців. А через шість хвилин нашим футболістам вдалось встановити паритет у матчі. Гол у свій актив записав Іван Бутин. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию - 2:2.

Юнацький склад ФК «Стебник» мінімально переграв однолітків з «Карпат» - 1:0.

Нагадаємо, 21-го серпня «Стебник» на виїзді здолав «Зорю» з рахунком 3:2.