Mobile |
новини твого міста

Стебницькі кікбоксери взяли участь в турнірі «Кубок Галичини - 2016»

- Спорт ФОТО 949   0

Першi осінні змагання для юнаків спортивного клубу "Патріот" відбулись з 17 по 18 вересня у місті Лева. Спорткомплекс "Україна" приймав щорічний всеукраінський турнір з кікбоксингу "Кубок Галичини - 2016". Стебничани не вперше виходять у ринг на цьому престижному турнірі і щоразу посідають призові місця.

Переможцем у розділі фул-контакт став Ціко Віталій і отримав золоту медаль змагань. У цьому ж розділі друге місце зайняв Фігура Ростислав, бронзова нагорода у Садов'яка Назара. У розділі "лайт" третє місце зайняв дебютант Журавчик Роман, також третім у "лайті" став Ціко Віталій. У підсумку підопічні Анатолія Гнатківа здобули 5 нагород, з чим ми їх і вітаємо!

Анатолій Гнатків зазначив, що у турнірі взяло участь понад 380 учасників. Але суддівство цього разу було не на високому рівні (від суддів постраждали також і стебницькі спортсмени, зокрема Фігура Ростислав) і побажав організаторам ретельніше підходити до вибору рефері.

Дякуємо родичам наших спортсменів,особливо Фігурі Христині, Тарнавському Роману, а також Павліковичу Михайлу і львівському "Niko Хостел" за допомогу!