новини твого міста

Керівництво СДКПДХ пояснило ситуацію із затримкою харчування учнів

- Освіта 865   0

Дирекція Стебницького державного комунального підприємства дитячого харчування звернулась до міського голови Стебника з поясненням щодо затримки харчування учнів у школах минулого місяця.

"Я, в.о. директора Стебницького державного комунального підприємства дитячого харчування та колектив підприємства хочемо спростувати неправдиві закиди на адресу організації, які лунали 28 вересня 2016 р. на засіданні виконавчого комітету в частині затримки безкоштовного гарячого харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій.

Так, один з членів виконкому звинуватив колектив в затримці гарячого харчування учнів, яке на думку виступаючих, мало б розпочатись з 1 вересня 2016 р. Проте, насправді, згідно наказу №179 від 16.06.2016 р. начальника відділу освіти Сушка П.Я. харчування можна було розпочати з 19 вересня 2016 р. Відповідно, СДКПДХ для організації гарячого харчування 7 вересня 2016 р. всю необхідну документацію направило на затвердження в Держпродспоживслужбу.

Доводимо до вашого відома, що вартість харчування в сумі 6,50 грн на одного учня встановлює відділ освіти на основі затвердженого бюджету Дрогобицької міської ради. СДКПДХ не встановлює ціну харчування, а тому закиди на нашу адресу щодо низької вартості харчування, в порівнянні з м. Трускавець, є безпідставні.

30 вересня 2016 Держпродспоживслужба м. Дрогобич своїм приписом зобов'язала керівників шкіл м. Дрогобич та м. Стебник виправити вказані недоліки в приписі, які стосувались не лише шкіл м. Стебник, а й всіх шкіл м. Дрогобич.

Варто зазначити, що харчування в м. Дрогобич, хоч і почалось на тиждень раніше, проте без необхідних дозволів з порушенням діючого законодавства України. Зокрема, станом на 30.09.2016 р., згідно припису, підприємцями, які забезпечують харчування учнів шкіл м. Дрогобич, не було представлено на затвердження двотижневе перспективне меню в Держпродспоживслужбу.

В СДКПДХ працює 10 працівників кухні, які щоденно забезпечують гарячим харчуванням 770 учнів м. Стебник. Для порівняння, в Дрогобицькій гімназії, де харчується 50 учнів, працює 6 працівників кухні.

Підприємство на протязі всієї своєї діяльності вчасно і в повному обсязі сплачує всі податки і необхідні платежі до бюджету, зокрема, до місцевого бюджету щомісячно поступає від 1,5 до 2,5 тис. грн.

Працівники підприємства просять керівництво Стебницької міської ради виважено ставтись до ситуації, яка мала місце, та врахувати дану інформацію при вирішенні подальшої роботи підприємства і його існування, як такого." - йдеться у зверненні.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?