новини твого міста

Влада Стебника підвищила тариф на опалення майже до 40 грн за кв. м

- Влада 2156   1

Сьогодні, 20 жовтня, відбулось засідання виконавчого комітету Стебницької міської ради, на якому було прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється та постачається ДКП «Стебниктеплокомуненерго» для потреб населення та бюджетних установ.

Члени виконкому на чолі з міським головою Петром Старосольським постановили, що з 21 жовтня для стебничан будуть підвищені тарифи на теплопостачання:

  • абоненти житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії сплачуватимуть 1606,34 грн/Гкал.
  • абоненти житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії оплачуватимуть 38,92 грн/м2 за місяць протягом опалювального періоду.

Буде збільшено також тариф і для бюджетних установ до 1466,13 грн/Гкал (без ПДВ).

Нагадаємо, 27-го червня відбулись громадські слухання щодо процедури відключення від системи централізованого теплопостачання. Тоді місцева влада заявила, що не має наміру надавати мешканцям дозволи на "автономку" по стояках, як це було в минулі роки, а лише цілими багатоповерхівками, де вже є більше 40% відключень.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Ярослав Пецюх - 21 жовтня 2016 11:17
Такого високого підвищення тарифу для збіднілого населення можна було уникнути. Місцева влада мала зобов'язати своє комунальне теплопостачальне підприємство провести реформування (у т. ч. шляхом заміни комунікацій, які гріють землю, а не оселі стебничан; скорочення видатків). Натомість пішли найпростішим шляхом, підвищивши плату за тепло!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?