новини твого міста

Очільник Стебника зізнався в зриві роботи «автономної» комісії

- Господарство ВІДЕО 1247   1

У понеділок, 24-го жовтня, у приміщенні Дрогобицької ратуші під керівництвом міського голови Тараса Кучми відбулась чергова оперативна нарада. Очільник Стебника Петро Старосольський також взяв участь у роботі "оперативки".

Під час засідання Петро Романович зізнався в неспроможності змусити свого заступника Романа Корпана продовжити очолювати постійно діючу міжвідомчу комісію виконкому Стебницької міської ради з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води.

"Ніхто не хоче брати на себе відповідальність. А заступника заставити, щоб пройшла комісія і заставити його, щоб він на себе брав кримінальну відповідальність я не можу", - заявив пан Старосольський.

В результаті цього роботу "автономної" комісії в неопалювальний період було зірвано.

Нагадаємо, 27-го червня відбулись громадські слухання щодо процедури відключення від системи централізованого теплопостачання. Тоді місцева влада заявила, що не має наміру надавати мешканцям дозволи на "автономку" по стояках, як це було в минулі роки, а лише цілими багатоповерхівками, де вже є більше 40% відключень.

Як відомо, 20 жовтня, виконавчий комітет на чолі з міським головою Петром Старосольським підвищив тариф на опалення майже до 40 грн за кв. м.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Микола - 31 жовтня 2016 16:24
.....Ніхто не хоче брати на себе відповідальність....
тоді якого милого сидимо???? протираемо штани- один з другим... беремо зарплати.... ??? звільняйте приміщення і йдіть де інди, де нічого не треба на себе брати, не?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?