новини твого міста

Стебницький актив дискутував про об'єднання з владою Болехівців

- Влада 1200   0

Сьогодні, 28-го жовтня, в приміщенні Народного дому села Болехівці відбулось обговорення адміністративно-територіальної реформи. Зі сторони Стебника участь у заході взяли: міський голова Петро Старосольський, перший заступник міського голови з питань економіки та інвестицій Роман Корпан, секретар міської ради Андрій Петруняк та представники депутатського корпусу Стебницької та Дрогобицької міських рад. Господарі заходу були представлені сільським головою Болехівців Іриною Кіс, головою місцевого виконавчого комітету Андрієм Даниляком, членами виконкому, депутатами сільської та Дрогобицької районної рад. Метою зустрічі було обговорення можливого об'єднання міста калійників з Болехівцями.

Згідно попереднього проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад, який Львівська обласна рада планувала затвердити протягом цього місяця, на Дрогобиччині пропонувалося створення семи ОТГ. Однак, прийняття рішення в ЛОР відтермінували. Такими окремими територіальними громадами повинні були стати: Дрогобицька, Бориславська, Трускавецька, Меденицька, Східницька, Підбузька та Новосільська.

Стебник планують включити в склад Дрогобицької ОТГ, а Болехівці - до складу Новосільської. Якщо для села-сусіда такий сценарій можна вважати прийнятним, то для міста калійників це катастрофа, так як Стебник в такому випадку позбувається самоврядування.

Стебницький актив дискутував про об'єднання з владою Болехівців

"Якщо зі Стебником не об'єднаєтесь, то вас включать до складу Дрогобича, а не Нового Села - то я вам гарантую. І у вас може не бути жодного депутата для захисту своїх інтересів", - апелював до Ірини Кіс та її колег Петро Старосольський.

Окрім Петра Романовича, участь у перемовинах також взяли Роман Корпан, Ірина Кіс, Андрій Даниляк та деякі депутати Стебницької міської та Болехівецької сільської рад.

Коментуючи аргументи стебницької сторони, голова місцевого виконавчого комітету Андрій Даниляк звернувся до очільника міста калійників: "Стебник ні слова доброго (не сказав про Болехівці - ред.), ні діла не зробив, ні копійкою (не допоміг- ред.). За Вашої каденції." Також він дорікнув мерові Стебника, процитувавши його некоректне висловлювання на адресу Болехівців в одній з газет.

За підсумками зустрічі сторони так і не змогли знайти компромісу, кожен залишився при своїй думці.

Наступне засідання облради, на якому депутати хочуть схвалити план створення ОТГ в Дрогобицькому регіоні, заплановане на 8-е листопада.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =