новини твого міста

У Дрогобичі відбулася чергова акція протесту

- Здоров'я ФОТО 1493   0

Вчора, 10 листопада, у Дрогобичі відбулася мирна акція протесту та хода проти прийнятого рішення № 329 від 18.08.2016 р. про реорганізацію шляхом перетворення всіх медичних закладів міста Дрогобича та Стебника у некомерційні комунальні підприємства.

Про це інформує прес-служба ГО «Воля України».

Протестувальники виступили не тільки проти дивної, на їхню думку, реорганізації медичних закладів, але і проти недемократичних дій місцевої дрогобицької влади, а саме проти непрозорого призначення на посаду заступника голови міста з гуманітарних питань особи, яка жодного стосунку до гуманітарної сфери не мала і не має. Також активісти висловили свою незгоду з припиненням діяльності «Дрогобицької станції швидкої допомоги».

Участь в акції, організованій ГО «Воля України», взяли працівники медичної галузі Дрогобича, члени ряду громадських організацій, небайдужі мешканці міста. Активісти на певний час перекрили рух на вулицях Дрогобича, здійснюючи масований рух пішохідним переходом – цей метод громадськими активістами застосовується часто, оскільки він не є протизаконним.

У Дрогобичі відбулася чергова акція протесту

Вимоги акції були зареєстровані в приймальній Дрогобицької міської ради та спрямовані головам Львівської облради та облдержадміністрації.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?