Mobile |
новини твого міста

Стебничани здобули два срібла на чемпіонаті світу

- Спорт ФОТО 1734   0

Такий доробок команди "Патріот" з міста Стебник на Чемпіонаті Світу з хортингу, що проходив з 17 по 19 листопада 2016 року у готельно-курортному комплексі "Карпати" (м.Трускавець). Володарами нагород стали Гадяк Василь (тренер Арустамян В.Ю.) у віковій категорії 18-35 років у найлегшій вазі та Черевко Валерій (тренер Смалій О.Л.) у віковій категорії 14-15 років.

Мороз Петро програв свій півфінал, бій за "бронзу" також було програно. У схожій ситуації опинився і Дмитрик Андрій. Це була перша спроба хлопця у дорослій віковій категорії і зразу на такому рівні! І наш земляк трішки "перегорів" від хвилювання і не зміг показати все на що здатний. У результаті обидва юнаки без медалей.

Залишились без нагород також ще четверо наших вихованців. Гуцало Олександр дуже хотів виграти, але наразився на небезпеку - супротивник провів "задушливий" прийом. Огірчак Андрій травмувався під час сутички (згодом у лікарні встановили діагноз "перелом руки"). Гадяк Олег свій перший бій виграв, але у чвертьфіналі поступився більш титулованому спортсмену. Самий видовищний виступ був у Родьо Руслана, який усі два раунда атакував і переслідував свого опонента, але програв з рахунком 1:0, пропустивши лише один влучний удар у контратаці.

Рівень турніру та відсутність досвіду показали наші слабкі сторони і те, над чим потрібно ще працювати. Ми дуже вдячні батькам спортсменів за допомогу і вболівання. Сподіваємось, що участь наших хлопців у турнірі піде їм на користь, а тренерам додасть наснаги у нелегкій праці. Вітаємо призерів, а Андрію Огірчаку бажаємо скорішого одужання!