новини твого міста

Депутат ДМР просуває в директори ринку свого чоловіка

- Влада 2002   2

Наприкінці минулого місяця, 30 листопада, директор місцевого комунального підприємства "Ринок "Прикарпаття" Ігор Боднар подав міському голові Стебника Петру Старосольському заяву на звільнення.

Написанню цієї заяви передували численні скарги в різні інстанції підприємців-орендонаймачів торгових площ на ринку. У зверненнях суб'єкти господарювання вимагали звільнення адміністрації КП "Ринок "Прикарпаття", звинувачуючи її у фінансових зловживаннях.

Як повідомили в Стебницькій мерії, одним з головних організаторів відставки Ігора Степановича була депутат Дрогобицької міськради Олена Янів. Олена Георгіївна, яка до того ж працює лікарем ветеринарної медицини на ринку, просуває на вакантну посаду свого чоловіка - Андрія Яніва.

Очільник міста калійників Петро Старосольський в інтерв'ю місцевому телебаченню прокоментував події на КП "Ринок "Прикарпаття".

"До мене звернувся депутат Дрогобицької міськради з депутатським зверненням, пані Олена Янів, і щоби ми провели позачергове засідання виконкому по даному питанню: що робиться на ринку", - заявив Петро Романович. "І мені дуже сподобалось, що як я запропонував це: щоб вибрали із своїх людей когось на керівника. Підприємці погодились і запропонували, щоби я призначив керівником ринку пана Андрія Яніва", - зізнався керманич Стебника.

Як повідомлялось раніше, стебницькі підприємці планували блокувати роботу міської ради доти, поки не задовольнять їхні вимоги.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Мешканець - 16 грудня 2016 17:14
"...як я запропонував це: щоб вибрали із своїх людей когось на керівника." А ну список "своїх" і "не своїх" в студію , скотиняки.
Галина - 16 грудня 2016 20:48
п.Олена не винна що нам вирубали світло на ринку за неоплату дирекцією.Тому не пишіть того,що не знаєте.І п.Андрія вибрали собі самі підприємці,за його кандидатуру проголосувало 56 підприємців.
http://www.drogmedia.net.ua/index.php/hariacha-khronika/2646-pidpryiemlyva-bukhh
alterka- hroshi-komunalnoho-rynku-ta-kerivnyky-sumisnyky
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =