новини твого міста

Бюджет Стебника - 2017: утримання мерії коштуватиме стебничанам 2,5 млн

- Влада 2048   2

29-го грудня відбулась XVIII сесія Стебницької міської ради VII скликання. На пленарному засіданні розглядались такі питання:

 • Про звернення до обласної прокуратури з приводу інциденту з побиттям депутата Стебницької міської ради.
 • Про звернення до голови та депутатського корпусу Дрогобицької міської ради щодо виплат по соціальному захисту.

Бюджетні питання:

 • Про затвердження розпоряджень міського голови;
 • Про міський бюджет міста Стебника на 2017 рік;
 • Про впорядкування умов оплати праці міського голови та його заступників протягом 2017 року;
 • Про встановлення виплат працівникам виконкому Стебницької міської ради протягом 2017 року;

Земельні питання:

 • Про внесення змін та доповнень до рішень сесії Стебницької міської ради; 
 • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність;
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність;
 • Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх в оренду;
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки;
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення;
 • Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою надання їх у власність;
 • Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 • Про визначення переліку земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної землевпорядної документації.

Різне:

 • Звіт секретаря міської ради про роботу Стебницької міської ради за 2016 рік.

Згідно Регламенту СМР, перед початком розгляду питань порядку денного депутати мали можливість виступу зі зверненнями. Так, Андрій Руденко (Майбутнє Стебника) порушив ряд питань.

"Наші проблеми в тому, що 60% рішень сесії не виконуються. По індивідульному опаленню: ми приймали рішення, що тим людям, яким міська рада (не важно якої каденції) дала дозвіл на встановлення автономного опалення - люди витратили кошти на розроблення проектно-кошторисної документації, на встановлення (індивідуального опалення - ред.). Ми сказали, що тим людям станом на кінець вересня ми дозволимо реалізувати то. То не виконується", - констатував Андрій Вікторович.

Інша представниця депутатського корпусу Іванна Дідошак (Майбутнє Стебника) теж торкнулась питання опалення.

"Завищені тарифи "Стебниктеплокомуненерго" призвели до того, що Дрогобич відмовився стовідсотково фінансувати опалення шкіл. Чи будуть тарифи (на централізоване теплопостачання, - ред.) перераховані для населення?" - поцікавилась у керівництва міста Іванна Іванівна.

Очільник Стебника Петро Старосольський дав можливість відповісти на це питання своєму першому заступнику Роману Корпану.

"Перерахунок для населення стосовно вартості робитися не буде", - відреагував Роман Васильович.

Ключовим питанням сесії було затвердження бюджету на 2017 рік. В обговоренні основного фінансового документу з поміж інших взяв участь депутат Ярослав Пецюх (Народний Рух України).

"Петре Романовичу, спочатку слід було провести громадське обговорення проекту бюджету. Стосовно самого бюджету - це бюджет проїдання, а не розвитку. Якщо у нас доходи заплановані на рівні 5 млн. 960 тис., то з них 2,5 млн. піде на проїдання: тобто на зарплати, надбавки, премії - керівництву міськради, працівникам апарату. У той же час на ремонт доріг і вуличного освітлення 708 тис. передбачено. Тобто в 3,5 рази менше", - звернувся до мера Стебника Ярослав Васильович.

Втім, "кошторис" міста калійників все ж було затверджено: "за" - 18, "утримались" - 2.

Так, бюджет Стебника на 2017 рік складатиме 5960,50 тис. грн., з них загальний фонд - 5357,00 тис. грн., спеціальний фонд - 603,50 тис. грн.

Серед бюджетних питань також розглянуто встановлення керівництву мерії протягом 2017 року надбавок за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи (інтенсивність). Згідно цього документу міський голова та два його заступники крім заробітної плати додатково отримуватимуть по 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранги та вислугу років. Це рішення отримало підтримку: "за"- 17, "утримались" - 1.

На черговій XIX сесії, яка, ймовірно, відбудеться у третій декаді січня, планується постатейне затвердження видатків спеціального фонду бюджету.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Мєстний - 8 січня 2017 20:40
"Серед бюджетних питань також розглянуто встановлення керівництву мерії протягом 2017 року надбавок за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи (інтенсивність)." За які такі досягнення і особливо важливі роботи (списки в студію!!)? Ви рвались на ці місця , ось і працюйте на окладі.
невідомий - 15 січня 2017 22:43
Пецюх щось неголосує мабуть конкуренція ...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?