Mobile |
новини твого міста

ФК «Стебник» візьме участь в турнірі пам'яті Ернеста Юста

- Спорт 535   0

На футбольних полях Львівщини стартує попередній етап традиційного, вже 18-го за ліком футбольного турніру пам’яті легендарного тренера львівських «Карпат» Ернеста Юста, під керівництвом якого «зелено-білі леви» в 1969 році завоювали Кубок СРСР, а за рік вибороли путівку до Вищої ліги союзного чемпіонату.

Заявки на участь подали 56 команд – найбільша кількість учасників за всю історію проведення турніру. За результатами жеребкування стебничани потрапили до 14-ї групи. Суперниками ФК «Стебник» стали ФК «Новошичі», ФК «Старий Кропивник» і «Скала» U-17 Моршин.

Згідно з Регламентом, по завершенні матчів у групах визначаться 32 учасника плей-оф. До 1/16 фіналу вийдуть по два переможці кожного з 14-ти квартетів та чотири кращі команд серед тих, хто займе у групах третє місце.

До вашої уваги усі групи учасників меморіалу Ернеста Юста:

Група 1

1. "Рух" Винники
2. "Богун" Броди
3. "Сокіл" Ямпіль
4. "Легінь" Брюховичі

Група 2

1. СКК "Демня"
2. "Нива" Тернопіль
3. "Сокіл" Сокільники
4. ФК "Руданці"

Група 3

1. "Гірник" Соснівка
2. "ЛУФК Ю-17" Львів
3. "Карпати" К.Бузька
4. "Босота" Чорнушовичі

Група 4

1. "Кар'єр" Торчиновичі
2. ФК "Опір" Ю-17 Львів
3. "Нива" Дубляни
4. "Рух-2" Винники

Група 5

1. ФК "Миколаїв"
2. "Енергетик" Добротвір
3. "Сокіл" В.Глібовичі
4. ФК "Запитів"

Група 6

1. "Погонь" Львів
2. ФК "Опір" (Ю-19) Львів
3. "Львів-Юнайтед" Львів
4. "Галичина" В.Дорошів

Група 7

1. "Гірник" Новояворівськ
2. "Карпати" (Ю-17) Львів
3. "Карпати" Ст. Село
4. ФК "Замок"

Група 8

1. "Юність" В. Білка
2. "Волинь” (Ю-19) Луцьк
3. ФК "Львів" (Ю-17)
4. ФК "Ясени" Ясниська

Група 9

1. "Фенікс-Стефано" Підмонастир
2. "Нива" Теребовля
3. "Лео-Кераміка" Неділиська
4. ФК "Топорів"

Група 10

1. ФК "Львів"
2. "Локомотив" Р.Руська
3. "Корона" Львів
4. ФК "Дубляни"

Група 11

1. "Карпати" (Ю-19) Львів
2. "Юність" Гійче
3. "Сокіл" Борщовичі
4. "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир

Група 12

1. ФК "Мостиська"
2. "Прикарпаття" Ст.Самбір
3. "Леоні" Нежухів
4. "Щирець-Гетьман"

Група 13

1. "Скала" (Ю-19) Моршин
2. "Кохавинка" Гніздичів
3. "Карпати" Кути
4. СКК "Пісочна"

Група 14

1. ФК "Новошичі"
2. ФК "Стебник"
3. ФК "Старий Кропивник"
4. "Скала" (Ю-17) Моршин

Календар матчів ПЛЕЙ-ОФ:

1/16 фіналу – 25 і 26 лютого (субота і неділя)
1/8 фіналу – 1 і 2 березня (середа і четвер)
1/4 фіналу – 4 і 5 березня ( субота і неділя)
1/2 фіналу – 8 березня (середа)
Фінал – 12 березня (неділя)

За матеріалами ЗІКу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =