новини твого міста

У Стебницькій мерії обговорять тарифи на пасажирські перевезення

- Влада 1347   0

У понеділок, 30-го січня, о 16:00 год у сесійному залі Стебницької мерії відбудеться обговорення питання тарифів на пасажирські перевезення. Очікується, що крім представників місцевого виконавчого комітету, депутатського корпусу, перевізників участь у вирішенні цієї проблеми також візьме громадськість міста калійників.

Як відомо, з 15 січня проїзд в маршрутних таксі з Стебника до Дрогобича подорожчав з 6 до 9 гривень, а до Трускавця – з 4 до 6 гривень. Загалом вартість проїзду зросла на 50%. По місту Стебник тариф збільшився до 5 гривень за поїздку.

Згодом, на підставі протоколу громадських слухань, які відбулися 24-го січня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко доручив перевізникам з 25-го січня повернутися до старих тарифів на проїзд. Також очільник району дав вказівку перевізникам подати до органів місцевого самоврядування економічно обґрунтовані тарифи окремо щодо кожного маршруту. І лише після погодження з владою та громадами на місцях з 1 лютого приймати рішення щодо зміни тарифів на пасажирські перевезення.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?