новини твого міста

Дрогобицькі правоохоронці поспілкувалися зі школярами міста Стебник

- Влада, Освіта ФОТО 1192   0

З метою запобігання негативних явищ у підлітковому віці працівники сектору ювенальної превенції  спільно з дільничними офіцерами поліції Дрогобицького відділу поліції провели роз’яснювальну бесіду з учнями загальноосвітньої школи у місті Стебник.

Поліцейські розповіли учням восьмого класу про наслідки шкідливих звичок, зосередили увагу на правопорушеннях, які найчастіше вчиняють підлітки.

Дрогобицькі правоохоронці поспілкувалися зі школярами міста Стебник

Під час розмови правоохоронці звернули увагу на вихованні та поведінці учнів у навчальних закладах, транспорті, ставленні до батьків та осіб похилого віку.

Дільничний офіцер поліції Андрій Жовнірів ознайомив учнів з правами та обов’язками, а також наслідками, які передбачає законодавство у випадку скоєння злочинів дітьми.

Особливу увагу поліцейські приділили темі небезпечнех інтернет-спільнот у соцмережах – «Синій кит» або ж «Тихий дім», «Море китів», «Розбуди мене о 4:20».

Правоохоронці застерегли учнів від участі у будь-яких групах, які пропагують фізичне насильство чи суїцид. Наголосили, що своїми переживаннями необхідно ділитися з батьками та друзями.  

Відділ комунікації поліції Львівської області
за матеріалами Наталії Постойко
Дрогобицький відділ поліції

 

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =