новини твого міста

В мерії створили комісію для оптимізації шкіл

- Влада, Освіта 1329   1

У середу, 29 березня, відбулась XXII позачергова сесія Стебницької міської ради.

На порядок денний винесли питання роботи комісії по освіті та напрацювання робочої групи з питань оптимізації освітньої галузі. Було запропоновано провести нараду з директорами шкіл міста щодо їхньої позиції по оптимізації освітніх закладів, а тоді провести її перше засідання.

Про це повідомляє Олеся Німеровська на сайті міської ради.

Голова комісії Андрій Петруняк зачитав відповідне розпорядження міського голови Петра Старосольського про створення такої комісії та озвучив її склад, до котрого окрім директорів шкіл та депутатів міської ради Стебника увійшли представники батьківського комітету.

У підсумку депутати проголосували за склад комісії та регламент її роботи.

Нагадаємо, 3 березня в Стебницькій міській раді відбулось обговорення проблем місцевих шкіл. Ініціаторами зустрічі виступили заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар та начальник відділу освіти Петро Сушко.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Мешканець. - 6 квітня 2017 13:34
Придумали ж слово - "оптимізація" , для пудрення мозгів людям в любій галузі. Чому просто не написати -"В мерії створили комісію для ЗАКРИТТЯ шкіл"???? І за таке питання депутатам взагалі не потрібно голусовати. Про дітей подумали?? __Це моя особиста думка - мешканця Стебника.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -