новини твого міста

ФК "Стебник" vs "Зоря": злива голів і перемога господарів

- Спорт ФОТО 1002   0

У неділю, 9 квітня, ФК "Стебник" провів свій перший офіційний матч в новому сезоні в рамках чемпіонату Львівщини серед команд Першої ліги. Суперником команди з міста калійників був клуб "Зоря" з м. Трускавець. Футбольна баталія відбулася на центральному стадіоні "Міський".

Стебничани, граючи вдома, намагались виправдати сподівання своїх вболівальників. І з цим вони впорались: вже до 37-ї хвилини господарі поля "відвантажили" трускавчанам три "сухі" м'ячі (Василь Гук, 11-а хв.; Максим Філіпов, 35-а хв.; Іван Бутим , 37-а). "Розмочити" рахунок гостям вдалося під завісу першого тайму, на 45-ій хвилині.

На початку другої половини гри трускавчани продовжили шукати можливість скоротити відставання і на 49-ій хвилині їм це вдалося. Однак, гравці ФК "Стебник" були рішуче налаштовані на перемогу та продемонстрували високу реалізацію гольових моментів. Так, станом на 56-у хвилину підопічні Романа Кирчея довели рахунок до непристойного - 5:2 (Василь Гук, 53-я хв.; Іван Бутим, 56-а).

Після значної переваги в рахунку господарі, вочевидь, втратили концентрацію, пропустивши за 13 хвилин два м'ячі. Однак, стебничани зуміли завершити поєдинок з переможним для себе рахунком - 5:4.

Юнацький склад ФК "Стебник" поступився трускавецьким ровесникам - 1:2.