новини твого міста

Реформа медицини може спричинити скорочення персоналу Стебницької лікарні

- Здоров'я ВІДЕО 1524   0

На Дрогобиччині місцева медицина почала зазнавати реформування з 2016-го року. Шостого квітня 2017-го року Верховна Рада України прийняла законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я".

Нормативно-правовий акт передбачає перетворення закладів охорони здоров'я в комунальні та державні підприємства. Окрім цього, серед нововведень, зокрема, будуть: фінансова автономія майбутніх юридичних осіб, яка також включатиме оплату наданих лікарням житлово-комунальних послуг, укладання трудових договорів з керівниками новостворених підприємств.

За задумами ініціаторів нововведень, як на місцевому так і на загальнодержавному рівні, перетворення лікарень у некомерційні підприємства дозволить надавати пацієнтам кращі медичні послуги.

Оптимізація закладів охорони здоров'я може також викликати скорочення кількості персоналу лікарень. У цьому разі не стане винятком і Стебницька міська лікарня.

Керівник місцевого медичного закладу Роман Пукало прокоментував цю проблему в інтерв'ю стебницькому телебаченню.

"Знаєте, не треба лукавити і треба дивитися правді в очі - чи працюють всі з навантаженням, чи заповнені всі цілодобові ліжка, де цілодобово повинні лежати хворі. То я риторичне питання задаю. Хай кожен, хто буває в лікарні, якесь має відношення до лікарні - хай сам собі задасть то питання і сам дасть собі відповідь", - заявив Роман Михайлович.

Як повідомлялось раніше, у першій половині квітня цього року в Дрогобицькій Ратуші обговорили питання економії коштів у сфері медицини та освіти.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =