новини твого міста

Діти батьків, які прирівняні до учасників війни, отримали пільги на харчування у дошкільних закладах Дрогобича і Стебника

- Освіта 987   0

На засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, яке відбулося у четвер, 20 квітня, членами виконавчого комітету було внесено зміни до Рішення про надання пільг при оплаті за харчування дитини під час відвідування дошкільних навчальних закладів мм. Дрогобича та Стебника певним категоріям населення за рахунок коштів міського бюджету. Відтепер пільги на харчування у дошкільних закладах отримуватимуть діти батьків, які прирівняні до учасників війни.

Нагадуємо, з 1 січня 2017 року розмір плати батьків за харчування дитини протягом одного відвідування дитячого дошкільного закладу становить:

1. В групах загального розвитку:
в ясельній групі – 12 грн.00 коп.
в дошкільній групі – 17 грн.00 коп.

2. В групах санаторного типу:
в ясельній групі – 14 грн. 00 коп.
в дошкільній групі – 21 грн. 00 коп.

Отже, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення:
Зменшити розмір плати за харчування дитини протягом одного відвідування дитячого дошкільного закладу на 50%:
– для батьків, які мають статус багатодітної сім’ї;
– для батьків, діти яких відвідують групи компенсуючого та санаторного типу.
Звільнити від плати за харчування дитини протягом одного відвідування дитячого дошкільного закладу:
– дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
– дітей-інвалідів;
– дітей осіб, визначених рішенням Дрогобицької міської ради від 27 лютого 2015р. № 1509;
– дітей батьків, які прирівняні до учасників війни;
– дітей з сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах;
– дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту та довідка про сукупний дохід кожного члена сім’ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів і довідки про склад сім’ї, виданої житлово-комунальними органами.

Прес-служба ДМР

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -