новини твого міста

Облрада виділить Стебнику на дороги більше мільйона

- Господарство 1631   0

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч відремонтують за кошти обласного бюджету. Перелік доріг та суми коштів на їхній ремонт 13 квітня погодила профільна комісія Львівської обласної ради.

Так, згідно рішення постійної депутатської комісії ЛОР з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури, Стебник отримає 1,03 млн грн.

Облрада виділить Стебнику на дороги більше мільйона

З зазначеної суми на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. В.Великого (на ділянці від будинку №6 до перехрестя з вул. Івасюка) буде скеровано 430 тис. грн, на капремонт дороги по вул. А.Мельника - 600 тис. грн.

Умовою отримання цих коштів є співфінансування дорожніх робіт вказаних вулиць з місцевого бюджету. Для цього Стебницька міська рада повинна передбачити в своєму "кошторисі" не менше 309 тис. грн (цьогоріч для міст не обласного значення співфінансування складає не менше 30% від суми, виділеної ЛОР).

Як відомо, капітальний ремонт дороги по вул. В. Великого розпочався в серпні 2014 року, продовжився у вересні і жовтні 2015 року, а капремонт по вул. Мельника було розпочато у вересні 2015 року.

Нагадаємо, в минулому році дорожники в дощ асфальтували проїзд між будинками по вул. М.Грушевського, 15 та В.Великого, 12а.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -