новини твого міста

В Стебнику хочуть ліквідувати школу, в якій працювала відома поетеса Уляна Кравченко

- Влада, Освіта 2346   1

На чергову сесію Дрогобицької міської ради готують питання щодо ліквідації Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня №13. Відповідний проект рішення оприлюднений на офіційному сайті міськради.

Про ліквідацію Стебницької
загальноосвітньої школи І ступеня №13
та безоплатну передачу до комунальної
власності Стебницької міської ради

Відповідно до пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись п. 22.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № ____ від _____ 2017 р.), ст.11 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 104 Цивільного кодексу України, клопотання відділу освіти від 24.04.2017 № _____, міська рада вирішила:

1. Припинити діяльність Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня №13 Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом її ліквідації з 01.09.2017 року.
2. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П.Сушко) здійснити процедуру ліквідації Стебницької загальноосвітньої школи I ступеня №13 відповідно до вимог чинного законодавства України.
3. Директору Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня №13 Дрогобицької міської ради Львівської області подати у відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомлення про звільнення працівників Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня №13 Дрогобицької міської ради Львівської області для вирішення питання працевлаштування.
4. Передати безоплатно приміщення загальноосвітньої школи І ступеня з приналежними до неї будівлями, іншими основними засобами згідно додатку із спільної власності Дрогобицької міської ради у комунальну власність Стебницької міської ради.
5. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П.Сушко) та Стебницькій міській раді (міський голова П.Старосольський) після завершення процедури ліквідації, провести передачу-прийом приміщення Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня №13 з приналежними до неї будівлями, іншими основними засобами (згідно додатку) із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством.
6. Начальнику відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П.Сушко) ліквідацію школи та передачу майна здійснити відповідно до чинного законодавства. Про результати передачі в місячний термін повідомити Дрогобицьку міську раду.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації (О.Дацюк).

Громадськість звернулася до міської ради з проханням не вчиняти цієї дії, зважити, що школі, у якій в свій час навчала дітей, виховувала їх українськими патріотами відома письменниця Уляна Кравченко, наступного року виповниться 200 років.

На завтра мешканці мікрорайону Солець, в якому розташована школа, громадськість Дрогобича і Стебника готуюся відвідати сесію Дрогобицької міськради, щоб переконати депутатів в недоцільності ліквідовувати школу, що має славну багаторічну історію.

Нагадаємо, в кінці березня в Стебницькій міській раді було створено комісію для оптимізації шкіл.

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Галина - 3 тра 2017 21:32
Немає віділення поліції,немає віділення Укртелекому,немає громадського туалету,вже дойшла черга до шкіл,цікаво як діти маленькі з Сільця мають доїжджати в Стебник,чим?Маршрутки такі цікаві дітей брати,що немає ради.Це питання до кого?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?