новини твого міста

Фестиваль «Стебницька сільничка - 2017»: цікаво та змістовно про затребувані на ринку праці професії

- Суспільство, Освіта ФОТО 1332   0

П’ятий рік поспіль Стебницький професійний ліцей у весняний період організовує фестиваль «Стебницька сільничка», мета якого – ознайомити широке коло молоді, у тому числі й учнів шкіл, з умовами вступу до освітньої установи, переліком спеціальностей та професій, які можна тут здобути, а також перспективами працевлаштування випускників.

Фестиваль «Стебницька сільничка - 2017»: цікаво та змістовно про затребувані на ринку праці професії

З часу заснування, а вперше професійний ліцей відкрив свої двері для абітурієнтів у далекому 1967 році, навчальний заклад зазнав чимало змін. У різні роки його розбудовували, розширювали, поліпшували матеріально-технічне устаткування. Нині до послуг учнів – оновлена навчальна та виробнича база, затишний гуртожиток, кімнати відпочинку, їдальня, бібліотека. Педагоги та майстри особливо дбають про позаурочну зайнятість своїх вихованців, активно залучаючи їх до гурткової роботи. Після дзвоника з останньої пари у майстернях, лабораторіях, спортзалі ще довго вирує життя, адже молодь займається у літературно-драматичному, вокально-естрадному чи танцювальному гуртках, відвідує театр мініатюр або спортивні секції. До того ж ліцеїсти беруть активну участь у конкурсах винахідливих і кмітливих, брейн-рингах, змаганнях з професійної майстерності.

Фестиваль «Стебницька сільничка - 2017»: цікаво та змістовно про затребувані на ринку праці професії

Фестиваль «Стебницька сільничка - 2017»: цікаво та змістовно про затребувані на ринку праці професії
У вітальній промові директор навчального закладу Леся Савченко наголосила на важливості заходів, які спрямовані на ефективне вирішення питання зайнятості населення. Вона закликала юнаків і дівчат добре подумати над тим, який фах обрати. Адже професійна діяльність повинна бути до душі, приносити і моральне, і матеріальне задоволення.

На зустріч з вихованцями ліцею прибули представники органів місцевого самоврядування, міського центру зайнятості, а також священнослужителі, директори та вчителі шкіл Стебника, Дрогобича, Трускавця, приватні підприємці, учнівська та безробітна молодь. Вони із великим зацікавленням спостерігали за майстер-класами ліцеїстів, дивувалися їхній майстерності та заповзятості. Приміром, майбутні офіціанти під час сервірування святкового столу демонстрували неабияку вправність рук і витончений художній смак, а завтрашні майстри кухарської справи не тільки чаклували над приготуванням смачних і поживних наїдків, але й дбали про естетичний вигляд та оздобу страви.

А ще у рамках фестивалю молодь під гаслом «Україна понад усе» підготувала цікаву концертну програму. Відтак учні професійного ліцею та художні колективи шкіл Стебника та району потішили присутніх чудовими співами, запальними танцями та іншими розважальними номерами.

Як неодноразово наголошували освітяни, такі пізнавальні заходи неодмінно допоможуть представникам молодого покоління зорієнтуватися у світі професій та безпомилково обрати сферу професійної діяльності.

Леся Качмар, директор Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -