новини твого міста

Служба зайнятості на допомогу школярам

- Суспільство ФОТО 950   0

5 травня 2017 року понад 30 учнів восьмих - дев’ятих класів шкіл міста Стебника відвідали Стебницький міський центр зайнятості, де відбувся профорієнтаційний захід «У світі професій» в рамках обласної декади «Акція «Випускник». Фахівці центру зайнятості розповіли хлопцям і дівчатам про соціальні послуги, якими вони можуть скористатися у ЦЗ, охарактеризувала банк вільних місць праці, спинивши увагу школярів на актуальних професіях, зокрема на професіях «кухар», «офіціант», «маляр». Вони підкреслили, що у юному віці вкрай важливо не тільки вивчити перспективи працевлаштування, але й поєднати свої нахили та даровані природою таланти з потребами місцевої економіки.

Служба зайнятості на допомогу школярам

Служба зайнятості на допомогу школярам

Також школярі з цікавістю переглядали папки з описами професій та розглядали барометр професій. Юнацтво з великим інтересом переглянуло кілька серій мультсеріалу «Пошук роботи», а багато хто пройшов тестування за методикою Д. Голланда, щоби дізнатися до виконання яких робіт має схильність.

Під час заходу школярам транслювали анімаційні профорієнтаційні відеоролики, з яких вони почерпнули чимало нового про затребувані спеціальності. Здобуті знання допоможуть представникам молодого покоління зорієнтуватися у світі професій і не розминуться з покликанням.

Добрянська Марія,
провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг
Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =