новини твого міста

«Мостиська» vs «Стебник»: череда невдач продовжується

- Спорт 721   0

У суботу, 13-го травня, ФК «Стебник» провів виїзний матч п'ятого туру першості Львівської області. Суперником спортивного колективу з міста калійників був ФК «Мостиська». Футбольна баталія проходила на стадіоні "Карпати".

За підсумками 4-ох турів вихованці Романа Кирчея посідали з 3-ма очками (1 перемога та 3 поразки) 7-у позицію в турнірній таблиці.

Отож, для покращення турнірного становища стебничанам в Мостиськах був необхідний позитивний результат, яким можна було б вважати й нічию. Тим паче, що господарі, займаючи в таблиці 6-е місце, випереджали гостей лише на один пункт з доробком - 4 очки.

Перша половина гри завершилась мінімальною перевагою ФК «Мостиська» - 1:0. У другій 45-тихвилинці стебничани намагались встановити статус-кво в матчі, натомість пропустили ще двічі. Фінальний свисток арбітра Василя Верблянського зафіксував перемогу господарів поля - 3:0.

Юнацький склад ФК «Стебник» зазнав виїзної поразки з рахунком 0:1.

Як повідомлялось, 7-го травня в рамках четвертого туру обласного чемпіонату стебничани мінімально поступились ФК «Добромиль» - 0:1.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -