новини твого міста

Перший заступник мера Стебника написав заяву про звільнення

- Влада 1905   2

Cьогодні, 30-го травня, перший заступник міського голови з питань економіки та інвестицій Роман Корпан повідомив про намір піти з займаної посади. Роман Васильович написав відповідну заяву про звільнення, продемонструвавши її деяким представникам місцевого депутатського корпусу та виконавчого комітету. Втім, чи посадовець зареєстрував заяву наразі невідомо.

Про це СВ повідомило джерело в Стебницькій міській раді.

У грудні минулого року Роман Корпан вже заявляв про бажання залишити посаду, писавши відповідну заяву. Це сталося після вимоги значної кількості депутатів СМР заслухати звіт першого заступника про виконану роботу. Однак, тоді звіт було перенесено у зв'язку з перебуванням посадовця на лікарняному. Після одужання Роман Васильович передумав позбуватись посади.

Депутатський корпус планує заслухати звіт посадовця про діяльність у сфері економіки та інвестицій на найближчій сесії міської ради.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (2)
Стебничани - 31 тра 2017 11:16
Ім усім треба йти...НАЗАВЖДИ! Стебник знищено, але у стебничан ще є лице, не можна його втратити, щоб стати частиною мікрорайону Дрогобича чи Трускавця.
Василь - 31 тра 2017 20:00
Давно пора,людина від економічних питань далека
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?