новини твого міста

УПСЗН: Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення: Як отримати готівку за заощаджене тепло

- Суспільство 1519   0

Відповідно до п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» із змінами та доповненнями розпочалась монетизація невикористаних сум субсидій.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” буде здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Для подання заяви рекомендуємо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: м.Дрогобич, пл. Ринок, 1, кабінет №7, в місті Стебнику: відділ по наданню населенню всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг за адресою: м.Стебник, вул. Симоненка, 24, кабінет №2, із оригіналами документів (паспорт, ідентифікаційний код, рахунок в банку).

Телефони для довідок: в м.Дрогобичі – 22165, в м.Стебнику – 441009.

Графік роботи управління: понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця – з 8:00 до 15:45 (без обідньої перерви).

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -