новини твого міста

"Єдність" та РУХ пропонують скорочення в Стебницькій мерії

- Влада 1706   1

Депутати міської ради від групи "Єдність" та Народного Руху України в кількості 15 осіб зареєстрували проект рішення про скорочення чисельності апарату Стебницької міської ради.

Документом пропонується ліквідувати дві посади керівного складу: першого заступника міського голови з питань економіки та інвестицій і керуючого справами виконкому. Також передбачено скорочення трьох посад нижчої ланки: провідного спеціаліста з економіки та інвестицій, спеціаліста 1-ї категорії з питань благоустрою і юрисконсульта.

Більшість представників місцевого депутатського корпусу вкрай незадоволена роботою першого заступника міського голови з питань економіки та інвестицій Романа Корпана. Отож, як переконані народні обранці, з його функціями цілком може впоратися Відділ інвестицій, економіки, бухгалтерського обліку та звітності міської ради, до якого входять 3 штатні одиниці.

Роман Корпан СтебникРоман Корпан Стебник

Роман Корпан (зліва), перший заступник міського голови

Представники органу самоврядування вважають доцільним покласти обов'язки спеціаліста з питань благоустрою на спеціаліста з питань будівництва. Натомість, депутати пропонують ввести посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та юридичних питань, який виконуватиме обов'язки керуючого справами та юрисконсульта.

Загалом, проектом рішення передбачено скорочення чисельності апарату виконавчого органу Стебницької міськради з існуючих 24-ох до 20-ти одиниць.

Як повідомили СВ, депутати-ініціатори "кадрового" питання, скорочення посад, зумовлене необхідністю економії бюджетних коштів та неналежним виконанням обов'язків з боку деяких посадовців. Вивільнені фінансові ресурси хочуть скерувати на покращення інфраструктури міста Стебника.

"Кадрове" рішення прийматимуть на найближчій сесії Стебницької міської ради.

Проект рішення: proekt-likvid.pdf [84,56 Kb] (cкачувань: 64)

Як повідомлялося, 30-го травня перший заступник міського голови Роман Корпан повідомив про намір піти з займаної посади.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Я - 20 червня 2017 15:21
Петро Романович зробив хід конем... Разом із розподіленими між депутатами коштами "роздав" ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ... Тобто виборці зі скаргами побіжать НЕ до виконкому, а до свого депутата, який розпорядився коштами... Ефективно розпорядився чи ні... Покаже час... ))))) А депутати вирішили у відповідь обмежити кількість посадовців виконкому... Ось так бавляться у "войнушку"...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -