новини твого міста

В міському центрі зайнятості обговорили проект підтримки малозабезпечених сімей та ВПО

- Суспільство ФОТО 1223   0

8 червня у приміщенні Стебницького міського центру зайнятості відбувся інформаційний семінар за участю представників органу соціального захисту населення м. Стебника для непрацюючих працездатних членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Метою даного заходу було ознайомлення з Постановою Кабінету міністрів України від 02.12.2015 №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».

В міському центрі зайнятості обговорили проект підтримки малозабезпечених сімей та ВПО

Відкриваючи захід, директор Стебницького МЦЗ Леся Качмар акцентувала увагу на важливості заходу та окреслила основні шляхи реалізації проекту, а саме: сприяння працевлаштуванню, залучення до громадських робіт та надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

В міському центрі зайнятості обговорили проект підтримки малозабезпечених сімей та ВПО

Заступник директора Віра Мисько, використовуючи слайди, детально презентувала пілотний проект, умови надання безвідсоткової фінансової допомоги, перелік документів, які необхідні для її надання. Її доповнила начальник відділу надання всіх видів соціальної допомоги, компенсації та пільг Дрогобицького управління праці та соціального захисту населення Лілія Кулинич, котра зосередила увагу отримувачів соціальної допомоги щодо можливості покращення рівня життя та матеріального становища шляхом участі у згаданому проекті.

Захід проходив у діловій невимушеній атмосфері. Присутні не тільки обмінялися думками, поділилися враженнями, але й отримали чимало корисної та змістовної інформації.

Леся Володимирівна Качмар,
директор Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -