новини твого міста

Нацполіція: Романа Корпана притягнено до адміністративної відповідальності

- Влада, Надзвичайні події ФОТО 2791   1

Першого заступника міського голови з питань економіки та інвестицій Романа Корпана притягнено до адміністративної відповідальності за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць.

Про це йдеться у повідомленні заступника начальника ГУ НП у Львівській області А.М. Тарана адресованого Повесьмі Дмитру Анатолійовичу (УкрЯма) у відповідь на запит щодо надання інформації про вжиті дії працівниками Національної поліції по контролю за експлуатаційним утриманням вул. Трускавецької у м.Стебник.

"За недоліки в утриманні вуличної мережі м.Стебник, в тому числі і вулиці Трускавецької, 26.05.2017 заступника міського голови м.Стебник, Корпана Р.В. притягнено до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.140 КУпАП (постанова у справі про адміністративне правопорушення серії БР №157578) та видано припис від 26.05.2017 №42 на усунення виявлених недоліків" - повідомляє посадовець.

Як відомо, ділянка дороги Стебник-Трускавець на відрізку від вул. Трускавецької,117 до початку вул. Стебницької перебуває у вкрай незадовільному стані. Рух по дорозі, яка не відповідає вимогам ДСТУ 3587-97, є небезпечним та може завдати шкоди автотранспорту.

Нацполіція: Романа Корпана притягнено до адміністративної відповідальності

Нацполіція: Романа Корпана притягнено до адміністративної відповідальності

Нещодавно активісти з ГО "Воля громади" провели акцію по збору підписів під відкритим листом до губернатора Львівщини п. Синютки О.М. з вимогою втрутитися у ситуацію та негайно дати вказівки стосовно проведення ремонтних робіт на даній ділянці дороги. Також була проведена зустріч із першим заступником голови Дрогобицької РДА, на якій прозвучали обіцянки взяти ситуацію під контроль влади і вирішити питання в терміновому порядку.

Мешканці Стебника та навколишніх населених пунктів налаштовані радикально та готові перекрити дорогу у випадку, якщо місцевій владі не вдасться знайти фінансування і "зрушити з мертвої точки" цю проблему.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Михайло - 16 червня 2017 18:58
Чому притягнути тільки до адміністративної відповідальності? Його треба до кримінальної, він на це заслуговує!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?