новини твого міста

23-25 червня в Стебнику оголошено Днями жалоби

- Надзвичайні події 3290   0

У зв'язку з трагічною загибеллю на території проведення АТО захисника України - жителя міста Стебника Іваника Володимира Васильовича 23, 24 та 25 червня у місті оголошено Днями жалоби.

Про це йдеться в розпорядженні міського голови, оприлюдненому на офіційному веб-сайті Стебницької міської ради.

Згідно документа, в цей період має бути забезпечено встановлення приспущеного Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративному приміщенні міської ради, приміщеннях, установах, організаціях усіх форм власності на території міста Стебника.

На знак скорботи за загиблим відмінено проведення урочистостей, розважально-концертних заходів та заборонено звучання розважальної музики на площах міста, на ринку, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

Розпорядженням також скасовано проведення святкової лінійки, присвяченої закінченню школи, яка повинна була відбутись 24 червня.

Нагадаємо, стебничанин Володимир Іваник загинув 21 червня в Авдіївці внаслідок артилерійського обстрілу. Очікується, що тіло героя привезуть у Стебник в суботу, де біля пам'ятника Шевченку має відбутись громадська панахида за участю всіх священнослужителів міста калійників.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =