новини твого міста

Утримання мерії може обійтись стебничанам у рекордних 3,1 мільйона гривень

- Влада 1616   0

У Старосольського зізнались, що до кінця року на виплати зарплат та премій працівникам міськради не вистачить майже 2,5 млн грн, передбачених у місцевому бюджеті. Вимагатимуть ще 610 тис. грн.

Цю інформацію було озвучено на засіданні постійної депутатської комісії Стебницької міської ради з питань планування бюджету та фінансів, яке відбулось 7-го липня.

Дефіцит фонду оплати праці пов'язаний з Постановою Уряду від 24 травня 2017 р., який суттєво підвищив посадові оклади працівникам місцевих органів самоврядування. Зростання зарплат торкнеться апарату Стебницької міської ради, що налічує 24 працівника. Місцеві депутати, як відомо, працюють на громадських засадах та не отримують плати за свою роботу.

Представники депутатського корпусу від групи "Єдність" та Народного Руху України в кількості 15 осіб запропонували проект рішення та проголосували за скорочення чисельності апарату Стебницької міської ради.

Депутати-ініціатори оптимізації штату мерії заявляють про необхідність економії коштів громади та скерування їх на розвиток міста. За їхніми підрахунками, скорочення видатків на утримання мерії дозволить зекономити стебничанам до півмільйона гривень.

Протокол поіменного голосування за оптимізацію мерії, а відтак видатків на її утримання:

Утримання мерії може обійтись стебничанам у рекордних 3,1 мільйона гривень

У документі йдеться про скорочення п'яти посад, серед яких дві - керівного складу: першого заступника міського голови з питань економіки та інвестицій і керуючого справами виконкому. Також передбачається ліквідація трьох посад нижчої ланки: провідного спеціаліста з питань економіки та інвестицій, спеціаліста 1-ї категорії з питань благоустрою й юрисконсульта.

Згідно рішення, функції "економічного зама" та спеціаліста з питань залучення інвестицій покладатимуться на Відділ інвестицій, економіки, бухгалтерського обліку та звітності міської ради, до якого входять 3 штатні одиниці. Обов'язки спеціаліста з питань благоустрою виконуватиме спеціаліст з питань будівництва. Натомість, запропоновано введення посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та юридичних питань, який поєднуватиме обов'язки керуючого справами та юрисконсульта.

Загалом, документом передбачається скорочення чисельності апарату Стебницької міськради з існуючих 24-ох до 20-ти одиниць.

Відповідно до декларацій трьох чиновників, чиї посади пропонується ліквідувати, у 2016 році стебницькі платники податків витратили на їх утримання загалом 277261 грн. Так, перший заступник міського голови Роман Корпан обійшовся місцевій громаді у 112696 грн, керуючий справами Володимир Годяк - у 111738 грн, спеціаліст з питань економіки та інвестицій Ярослав Стеців - у 52827 грн (почав працювати з 2-го кварталу 2016 р.)

Утримання мерії може обійтись стебничанам у рекордних 3,1 мільйона гривень

З травня місяця цього року зарплата цих та інших працівників зросла в середньому на 40-45%, що призвело до додаткового навантаження на фонд оплати праці міської ради.

Керманич міста калійників Петро Старосольський виступає проти оптимізації мерії та своїм розпорядженням призупинив дію рішення від 30 червня 2017 року "Про внесення змін в структуру та штатну чисельність апарату Стебницької міської ради та її виконавчих органів". Депутати наполягають на скороченні штату і планують подолати "вето" мера на наступному пленарному засіданні сесії, яке відбудеться у вівторок, 11-го липня.

Нагадаємо, 29 березня Петро Старосольський видав розпорядження створити комісію для вивчення питання оптимізації шкіл у місті Стебнику.

Стебницькі Вісті

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Путін -